Kurumsal

 


1984 yılında Gaziantep’te baklavacılığın okulu kabul edilen imam çağdaşta çıraklıkla başlayıp ustalık dönemine kadar devam eden levent usta askerlik görevini tamamladıktan sonra 2000 yılında Gaziantep in eski ismi olan ayıntap adı ile ayıntap baklavayı kurmuştur.
Kuruluduğu günden bu yana baklavada kaliteden ve hijyenden ödün vermeden üreten ayıntap baklava geleneksel Antep baklavasını tüm Türkiye’ye ve dünyaya sunmaktadır.

 

Hedeflerimiz

Ayıntap baklava her geçen gün inovasyona yatırım yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim için ilk plandadır ve biz bunun için kaliteli , hijyenik, ve en önemlisi organik baklava üretmek ve müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam etmektir.
Ayıntap baklavayı Tüm Türkiye ve dünyadaki baklava severler ile buluşturmaktır.

 

İlkelerimiz

Tüm ürünlerimizi uluslararası standart ile yasal gıda mevzuat hükümlerine uygun ve çevreye saygılı üretim yapmak, Üretimin her aşamasında gıda güvenliği anlayışına uygun üretmek ve sevk etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak

Ürünlerimizi daha güvenli ve organik üreterek her zaman daha iyi ürünü müşterilerimizin damak zevkine uygun olarak sunmak ve her zaman daha iyi ürünü devamlı üretmek.